Tablety do myčky JAR / FAIRY ALL in ONE 115ks

Kód: 8001841629698
Neohodnoceno
450 Kč / KS 371,90 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
11.10.2022

Kapsle do automatické myčky Jar Original All in One jsou účinné už při 1. mytí a jejich složení odstraňuje i zaschlou mastnotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Bezpečnostní list :  Jar fairy all  in one tablety do myčky 115ks

Kapsle do automatické myčky Jar Original All in One jsou účinné už při 1. mytí a jejich složení odstraňuje i zaschlou mastnotu. Jar Original spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový mycí prostředek. Vysoce rozpustný obal každé kapsle se rozpouští mnohem rychleji než klasické lisované tablety, takže nádobí se začíná ihned umývat. Navíc je používání těchto kapslí do myčky neuvěřitelně snadné. Stačí jen kapsli vložit do dávkovacího zásobníku na mycí prostředek. Není třeba nic rozbalovat a neudělá se žádný nepořádek. Do dřezu můžete také používat tekutý prostředek na mytí nádobí Jar. Jeho koncentrované složení si dokáže okamžitě poradit s mastnotou a nádobí je zářivě čisté. Čisticí účinky, na které se při mytí nádobí můžete vždy spolehnout. Vhodné pro použití v komerční myčce nádobí.

Příprava a použití

Kapsli vložte do zásobníku mycího prostředku a zásobník ihned zavřete. Při manipulaci s kapslí musíte mít suché ruce. Kapsli nerozbalujte ani nepropichujte. Balení po každém použití uzavřete. 

Pokyny pro bezpečné zacházení: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vypijte malé množství vody pro rozředění.

 
 
       

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1.884 kg