SITOL nový 300g cídidlo, na kovy, sklo i zrcadlo

Kód: 8594060940120
Neohodnoceno
40,46 Kč / KS 33,44 Kč bez DPH
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
28.6.2022

Sitol Cídidlo na kovy, sklo i zrcadla je účinné jako čistič

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list :  Sitol

Sitol Cídidlo na kovy, sklo i zrcadla je účinné jako čistič a leštič ušlechtilých kovů, zrcadel a okenních skel. Přiměřené množství Sitolu naneste na vlhký textil a předmět důkladně vyčistěte.

SITOL - cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla. Přiměřené množství Sitolu naneste na vlhký textil a předmět důkladně vyčistěte. Po zaschnutí suchým textilem vyleštěte. Před použitím protřepat! Po práci s přípravkem si umyjte ruce a ošetřete mastným krémem.

Signální slovo: VAROVÁNÍ

Standardní věty o nebezpečnosti: dráždí kůži, Způsobuje vážné podráždění očí

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a ošetřete mastným krémem. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou.¨Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv svlékněte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 0.331 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení