SIDOLUX PROFESSIONAL AKTIVNÍ PĚNA 750ml koupelna

Kód: 5902986245114
Neohodnoceno
48,21 Kč / KS 39,84 Kč bez DPH
Skladem (4 KS)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Je určený k udržení hygienické čistoty v koupelnách. Díky speciální receptuře snadno a účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van. Prostředek vytváří aktivní pěnu, která delší čas působí na čištěný povrch. Zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list :   SIDOLUX PROFESSIONAL

Čistící prostředek Sidolux Professional k udržení hygienické čistoty v koupelnách. Díky speciální receptuře snadno a účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van. Vytváří aktivní pěnu, která delší čas působí na čištěný povrch. Zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni.

Vlastnosti: účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van vytváří aktivní pěnu zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni  

  • Použití: Přípravek aplikujete ve formě pěny přímo na čištěný povrch. Nechte působit cca 1 minutu u silně znečištěných povrchů vodním kamenem nechte působit déle. Po uplynulé době povrch vyčistěte houbičkou, kartáčkem nebo jiným předmětem dle povahy čištěného povrchu. Povrch opláchtěne dostatečným množstvím vody.
  • Pozor: Nepoužívejte na povrchy z mramoru a vápence. Přípravek je kyselý a povrch vápencové povahy by Vám nezvratně poškodil.
  • Varování: Způsobuje vážné podráždění očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 0.805 kg