SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE - ARGANOVÝ OLEJ 1l

Kód: 5902956222601
Neohodnoceno
91,72 Kč / KS 75,80 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
11.10.2022

SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE je speciální prostředek na mytí plovoucích a dřevěných podlah, včetně jiných povrchů z těchto materiálů vyrobených...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální prostředek na mytí plovoucích a dřevěných podlah, včetně jiných povrchů z těchto materiálů vyrobených. Aktivní látky obsažené v mycím prostředku garantují jeho mycí schopnosti a odstranění nečistot ze strukturovaného povrchu plovoucí nebo dřevěné podlahy.

Obsažený Arganový olej zvýrazňuje hloubku odstínu podlahy a tím navrací její lesk. Zároveň chrání plovoucí a dřevěnou podlahu před škodlivými účinky vlhkosti. Atraktivní krémová vůně provoní interiér a přinese Vám výjimečný pocit čistoty ve Vaší domácnosti.

Vlastnosti:

  • Inovativní složení pro dokonalou ochranu podlahy s arganovým olejem
  • Vyvážená kompozice čistících složek pro odstranění mastných i zaschlých nečistot
  • Samoleštící složka pro čistý a lesklý vzhled podlahy
  • Vonná kompozice kvalitního a exkluzivního čističe na podlahy
  • Obsahuje přírodní ovocné vosky

Použití

Sidolux Premium Floor Care můžete použít ředěný 50 ml prostředku na 5 l teplé vody. Sidolux Premium můžete použít koncentrovaný a to nanesením na houbičku nebo vlhký hadřík. Roztokem nebo koncentrátem umývejte povrch za použití mopu, hadru, houbičky nebo hadříku (v případě použití na nábytek). K odmaštění silně znečištěných ploch se používá produkt v roztoku více koncentrovaný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1.066 kg