PANTRA PROFESIONAL 60 1l s voskem

Kód: 8586000281585
Neohodnoceno
91 Kč / KS 75,21 Kč bez DPH
Skladem (1 KS)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Prostředek na čištění namáhaných povrchů s obsahem vosků s protismykovým efektem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list: Pantra profesional

Prostředek na čištění namáhaných povrchů s obsahem vosků s protismykovým efektem

Koncentrovaný čistící a ošetřující přípravek s vysokým obsahem vosku. Na ošetřeném povrchu zanechává nemastný voskový protiskluzový film.Jemná vrstva filmu zabraňuje přímému styku nečistot s povrchem, tím podstatně prodlužuje životnost materiálů. Lze použít na čištění a leštění vodou omyvatelných povrchů a ploch. Osvědčený také na čištění nerezových ploch, kde eliminuje otisky prstů. Díky vysokému lesku doporučujeme aplikaci také na starší dlažby a povrchy, kterým vrátí oslnivý lesk. 

Standardní věty o nebezpečnosti:    Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži.

Pokyny pro bezpečné zacházení:   Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Nebezpečné složky, které musí být uvedeny na etiketě:  Obsahuje 5-chor-2-methyl-2h-isotiazol-3-on a 2-methyl-2h-isotiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.  5 % - 15% aniontové povrchově aktivní látky, < 5 % NTA (nitriltrioctová kyselina) a její soli, konzervační látky: 5-chor-2-methyl-2h-isotiazol-3-on a 2-methyl-2h-isotiazol-3-on, parfém, Hexyl Cinnamaldehyde, Citronellol, Geraniol

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení