GO! Odstraňovač vodního kamene 250g

Kód: 8594029053908
Neohodnoceno
40,66 Kč / KS 33,60 Kč bez DPH
Skladem (3 KS)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Čistí varné konvice, myčky nádobí a pračky od vodního kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list :  Go! odstranovač vodniho kamene

Čistí varné konvice, myčky nádobí a pračky

Použití:

Pračky a myčky nádobí: Obsah kelímku vysypejte přímo do bubnu pračky (u myčky do nádobky na mycí prostředek, zbytek na dno myčky. Spusťte hlavní program při teplotě cca 50°C. Po dosažení teploty vypněte přístroj na 20 minut a nechejte přípravek působit. Poté nechejte doběhnout program včetně výplachu vodou.

Kávovary, varné konvice: Jednu polévkovou lžíci přípravku rozpusťte v 1l vody, nalijte do kávovaru a nechejte projít zapnutým přístrojem. Stejným způsobem proveďte proplach čistou vodou. Varné konvice naplňte 1l vody, přidejte 1 polévkovou lžíci přípravku a uveďte k varu, nechejte působit 20 minut a řádně vypláchněte vodou. Přípravek není vhodný pro čištění hliníkových nádob.

Signální slovo: VAROVÁNÍ

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:    Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí.

Složení: Kyselina citronová monohydrát – CAS 5949-29-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 0.277 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení