GO! Odstraňovač vodního kamene 250g

Kód: 8594029053908
Neohodnoceno
62 Kč / KS 51,24 Kč bez DPH
Skladem (1 KS)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Čistí varné konvice, myčky nádobí a pračky od vodního kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list :  Go! odstranovač vodniho kamene

Čistí varné konvice, myčky nádobí a pračky

Použití:

Pračky a myčky nádobí: Obsah kelímku vysypejte přímo do bubnu pračky (u myčky do nádobky na mycí prostředek, zbytek na dno myčky. Spusťte hlavní program při teplotě cca 50°C. Po dosažení teploty vypněte přístroj na 20 minut a nechejte přípravek působit. Poté nechejte doběhnout program včetně výplachu vodou.

Kávovary, varné konvice: Jednu polévkovou lžíci přípravku rozpusťte v 1l vody, nalijte do kávovaru a nechejte projít zapnutým přístrojem. Stejným způsobem proveďte proplach čistou vodou. Varné konvice naplňte 1l vody, přidejte 1 polévkovou lžíci přípravku a uveďte k varu, nechejte působit 20 minut a řádně vypláchněte vodou. Přípravek není vhodný pro čištění hliníkových nádob.

Signální slovo: VAROVÁNÍ

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:    Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí.

Složení: Kyselina citronová monohydrát – CAS 5949-29-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 0.277 kg