DOMESTOS 24h White&Shine 750ml bílý

Kód: 90100517
Novinka
1 hodnocení
62,92 Kč / KS 52 Kč bez DPH
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Domestos Ultra White and Shine je hustý dezinfekční prostředek odstraňující 99,9 % známých bakterií a virů.

Domestos Ultra White White & Shine zanechává všechny plochy zářivě bílé a dezinfikované. Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek chrání toaletu před vodním  kamenem a před bakteriemi. Přilne k povrchu i pod vodní hladinou. 

Bezpečnostní uzávěr odolný proti otevření dětmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Stiskněte plochy na obou stranách uzávěru a otočte v protisměru hodinových ručiček. Po použití nasaďte uzávěr a otočte ve směru hodinových ručiček, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Neředěná dezinfekce do toalet: Aplikujte pod okraj (cca 80ml) a nechejte působit 30 minut k likvidaci bakterií, hub, virů a spór. Pro optimální dlouhodobou ochranu proti vodnímu kameni a mikroorganismům, používejte přípravek alespoň jednou denně.

Odtoky kuchyň a koupelna: Pro dezinfekci a odstranění nepříjemného zápachu nalijte do odtoku a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte. Při použití do umyvadel nalijte dezinfekci do odtoku a přepadu a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte.

Ředěná dezinfekce na podlahy a pracovní plochy: Přidejte 180 ml přípravku Domestos do 5l vody. Není třeba oplachovat. Nepoužívejte neředěný na podlahy. Při použití na houbičky a hadříky na nádobí přidejte 90 ml přípravku Domestos do kbelíku naplněného do poloviny vodou a nechte 60 minut máčet.

Ředěná dezinfekce na bělení prádla: Přidejte 20 ml přípravku Domestos do 5 litrů vody a namočte přes noc, poté důkladně vymáchejte. Vždy používejte plastovou nádobu. Vhodné pro použití v domácnostech se septickými nádržemi (20ml). 

Po použití si umyjte ruce.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Domestos, Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1 kg