DOMESTOS 24h White&Shine 750ml bílý

Kód: 90100517
Novinka
1 hodnocení
57 Kč / KS 47,11 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Domestos Ultra White and Shine je hustý dezinfekční prostředek odstraňující 99,9 % známých bakterií a virů.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domestos Ultra White White & Shine zanechává všechny plochy zářivě bílé a dezinfikované. Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek chrání toaletu před vodním  kamenem a před bakteriemi. Přilne k povrchu i pod vodní hladinou.

Ředěný tekutý Domestos je možné použít na podlahy, kachličky, umyvadla, pracovní i jiné větší plochy v domácnosti a také pro bělení prádla. Vhodný je i pro čištění a dezinfekci úklidových pomůcek.

Neředěný tekutý Domestos je ideální na čištění a dezinfekci toalety, odtoku vany a kuchyňského dřezu.

Díky svému hustému složení přilne Domestos lépe k povrchu toaletní mísy a omezuje tak množení bakterií i po spláchnutí. Při každodenním používání chrání Domestos celý den před bakteriemi uvolněnými z toalety do ovzduší a zároveň bojuje proti bacilům v domácnosti. Zabíjí všechny známé druhy bakterií. Prodej pouze osobám starším 18 let.

 

Návod na použití:

Neředěný – intenzivní dezinfekce: Záchodové mísy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechte působit 15 minut. Pro ještě účinnější likvidaci mikroorganismů a odstranění skvrn nechte působit přes noc. Kuchyň/koupelna odtoky: pro dezinfekci a odstranění nepříjemného zápachu nalijte do odtoku a nechte 5 minut působit. Umyvadla: nalijte do odtoku a přepadu a nechte 5 minut působit, poté důkladně propláchněte. (1 víčko=15 ml)

Ředěný – dezinfekce: Podlahy a pracovní plochy: přidejte 120 ml přípravku Domestos do 5 l vody. Není třeba oplachovat. Nepoužívejte neředěný na podlahy. Houbičky a hadříky na nádobí: přidejte 120 ml přípravku Domestos do kbelíku naplněného do poloviny vodou a namočte na 30 minut.

Ředěný – bělení prádla: Přidejte 20 ml přípravku Domestos do 5 litrů vody a namočte přes noc, poté důkladně vymáchejte. Nepoužívejte na barevné prádlo, hedvábí, vlnu, či jemné tkaniny. Vždy používejte plastovou nádobu. Do septických nádrží přidejte 20 ml.

Signální slovo: Nebezpečí

GHS05   3348

Bezpečnostní list: Domestos 24h White&Shine 750ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1 kg