Čistič podlah parkety G&G 1l

Kód: 4311501412756
Neohodnoceno
65 Kč / KS 53,72 Kč bez DPH
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Speciální mycí prostředek na parkety

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajišťuje šetrné čištění bez šmouh a zanechává hedvábný matný lesk, který chrání před předčasným otěrem a opotřebením. Umožňuje účinnou údržbu a impregnaci bez tvorby vrstev. Chrání přirozenou strukturu a povahu podlahy. Vhodný pro všechny naolejované, voskované a  zapečetěné parkety a dřevěné podlahy. Důkladné čištění a ochraňuje proti vlhkosti, chrání spoje a okraje proti zatékání. Čistota beze šmouh a dlohotrvající přirozený lesk. Pro zářivou čistotu beze šmouh každý den. Objem: 1000 ml. Značka: Gut & Günstig. Výrobce: EDEKA.

  • vhodné pro všechny naolejované, voskované a utěsněné parkety a dřevěné podlahy
  • zachovává přirozenou strukturu
  • umožňuje efektivní péči

POUŽITÍ:
U vytápěných podlah nejprve vypněte podlahové vytápění a nechte podlahu vychladnout. Poté podlahu důkladně očistěte čistou vodou a vyhněte se nadměrné vlhkosti.  Nyní na podlahu naneste neředěnou péči o parketovou podlahu GUT & GÜNSTIG rovnoměrně vlhkým bavlněným hadříkem, který nepouští vlákna. Nechte ošetřenou podlahu zcela zaschnout, nechodte po ní.  Po zaschnutí se vytvoří hedvábně matný lesk a následné základní čištění není nutné, protože parketová podlaha GUT & GÜNSTIG netvoří vrstvy.

UPOZORNĚNÍ:
Bezpečnostní varování: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402. Nepožívat. Chraňte před mrazem. Před použitím vyzkoušejte na nenápadném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 1.067 kg