Čistič na koberce PUREX T 500ml

Kód: 8594020280129
Neohodnoceno
45,39 Kč / KS 37,51 Kč bez DPH
Skladem (4 KS)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Purex T je určen k čištění koberců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list:  Purex t

Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Na citlivé či jemné materiály doporučujeme aplikaci nejdříve vyzkoušet na malém vzorku daného materiálu. 

Tento čistič koberců se ředí v koncentraci 0,1-0,5 %, a to ve vodě do teploty 50 stupňů Celsia. Při aplikaci je vhodné používat ochranné rukavice, při kontaktu s pokožkou může vyvolat podráždění.

Prostředek PUREX T je vhodný pro použití při profesionálním extrakčním čištění. V případě silného znečištění nebo odolných skvrn můžete využít předčištění s působením 15 minut za pomoci 10% roztoku přípravku PUREX T. 

Signální slovo: Nebezpečí

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Necítíte-li se dobře, volejte lékaře. 

Další nebezpečnost: Kontakt s očima způsobuje jejich vážné poškození. Kontakt s kůží může vyvolat podráždění a u citlivých jedinců senzibilizaci. Při požití způsobuje podráždění trávicího ústrojí a zvracení.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění
Hmotnost: 0.597 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení