GO! WASH BABY prací gel 1l

Kód: 8594029051966
1 hodnocení
71 Kč / ks 58,68 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Tekutý prací prostředek GO! WASH BABY je určený pro praní dětského prádla ve všech druzích praček, ale i na ruční praní. Výborně pere již při nižších teplotách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezepčnostní list : Go! wash baby

Tekutý prací prostředek GO! WASH BABY je určený pro praní dětského prádla ve všech druzích praček, ale i na ruční praní. Výborně pere již při nižších teplotách. Přestože je praní díky němu velmi účinné, je zároveň šetrný k textilu. Vašemu prádlu dodá příjemnou dlouhotrvající svěžest. Nové barevné oblečení vyperte několikrát odděleně od ostatního prádla.


Signální slovo:  Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. 

Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí. EUH 208 Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 1.025 kg