GO! Air Freshener BLUE SKY 1 l rozprašovač

Kód: 80102640
Neohodnoceno
116 Kč / KS 95,87 Kč bez DPH
Skladem (3 KS)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

GO! AIR FRESHENER se svěží vůní je luxusní osvěžovač vzduchu - provoní svěže místnosti, neutralizuje zápachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se hýčkat svěží a povzbuzující vůni moře. Osvěžovač vzduchu pomáhá efektivně odstraňovat nepříjemné pachy a osvěží Váš domov. Použití je velice snadné a jeho příjemná vůně vám dodá skvělou náladu. Překrývá také nepříjemné pachy v kancelářích, vstupních halách i toaletách. 

SLOŽENÍ:

Obsahuje: méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Butylphenyl metylpropional, Alpha-isomethylionone, Geraniol, Linalool, Citronellol, Eugenol.  

UPOZORNĚNÍ:

Před použitím si pečlivě přečtěte informace o výrobku a jeho bezpečném používání. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Může vyvolat alergickou reakci. EUH208 - Obsahuje 4-Acetoxy-3-pentyl tetrahydropyran a Hexyl salicylate. Může vyvolat alergickou reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.   

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Prázdný obal ani výrobek neodhazujte do volné přírody. Chraňte životní prostředí. Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal je možné recyklovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 1 kg