FRESH AIR Spray Ocean 300ml osvěžovač vzduchu sprej

Kód: 8696630138408
1 hodnocení
34 Kč / KS 28,10 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Osvěžovač vzduchu ve spreji, se svěží vůní oceánu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list :  Fresh air osvezovac

 Osvěžovač vzduchu ve spreji. 300ml až na 60 provoněných dní. Eliminuje nepříjemné pachy.

Standardní věty o nebezpečnosti: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži.

Pokyny pro bezpečné zacházení:  Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů. 

Návod na použití: pozorně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc. Před vložením nádobky do rozprašovače se ujistěte, že je nastaven do polohy OFF - vypnuto. Před zapnutím nasměrujte rozprašovač směrem od Vaší tváře. Po zapnutí rozprašovače dojde po 15 sekundách k uvolnění vůně. Pokyny: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a zapálení. Při zasažení očí je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou, vyhledejte lékaře a předložte mu tento obal. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte na potraviny, jídlo, tkaniny, citlivé povrchy a žhavé předměty.

Doplňkové parametry

Kategorie: osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 0.248 kg