FRESH AIR Mix Berries 300ml osvěžovač vzduchu sprej

Kód: 8696630142337
Neohodnoceno
30 Kč / KS 24,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.6.2022

Osvěžovač vzduchu, určený pro interiéry - 300ml. Odstraňuje nepříjemný zápach z interiérů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list : Fresh air osvezovac

Osvěžovač vzduchu určený pro odstranění nepříjemného zápachu z domovů či kanceláří. Nebo jen pro provonění a naladění příjemné atmosféry. 

 

Signální slovo:  Nebezpečí

Standardní věty o nebezpečnosti: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži.

Pokyny pro bezpečné zacházení:  Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

Návod na použití: pozorně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc. Před vložením nádobky do rozprašovače se ujistěte, že je nastaven do polohy OFF - vypnuto. Před zapnutím nasměrujte rozprašovač směrem od Vaší tváře. Po zapnutí rozprašovače dojde po 15 sekundách k uvolnění vůně. Pokyny: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a zapálení. Při zasažení očí je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou, vyhledejte lékaře a předložte mu tento obal. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte na potraviny, jídlo, tkaniny, citlivé povrchy a žhavé předměty.

Doplňkové parametry

Kategorie: osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 0.238 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení