GO! AIR FRESHENER ROSE a MAGNOLIA 1l, rozprašovač

Kód: 8594029053007
Tip
3 hodnocení
139,15 Kč / KS 115 Kč bez DPH
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

GO! AIR FRESHENER se svěží vůní růže a magnolie je luxusní osvěžovač vzduchu - provoní svěže místnosti, neutralizuje zápachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GO! AIR FRESHENER se svěží vůní růže a magnolie je luxusní osvěžovač vzduchu - provoní svěže místnosti, neutralizuje zápachy.

Nechte se hýčkat jemnými a povzbuzujícími květinovými tóny růže a magnólie. Osvěžovač vzduchu pomáhá efektivné odstraňovat nepřijemné pachy a osvěží Váš domov. Použití je velice snadné a jeho příjemná vůně vám dodá skvělou náladu. Překrývá také nepříjemné pachy v kancelářích, vstupních halách i toaletách. 

SLOŽENÍ:

Obsahuje: méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Butylphenyl metylpropional, Alpha-isomethylionone, Geraniol, Linalool, Citronellol, Eugenol.  

UPOZORNĚNÍ:

Před použitím si pečlivě přečtene informace o výrobku a jeho bezpečném používání. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Může vyvolat aleraickou reakci. EUH208 - Obsahuje 4-Acetoxy-3-pentyl tetrahydropyran a Hexyl salicylate. Může vyvolat alergickou reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.   

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Prázdný obal ani výrobek neodhazujte do volné přírody. Chraňte životní prostředí. Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal je možné recyklovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Záruka: 12
Hmotnost: 1 kg