FLORE Sanita Active

Kód: 8595011916645
1 hodnocení
65 Kč / KS 53,72 Kč bez DPH
Skladem (1 KS)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Kapalný dezinfekční, fungicidní a čisticí přípravek s bělicími účinky. Používá se k dezinfekčním a sanitárním účelům v domácnosti, zdravotnictví, zemědělství, potravinářství apod. Přípravek má baktericidní, fungicidní a algicidní účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list: Flore Sanita

FLORE SANITA je baktericidní, fungicidní, čistící a bělící činidlo pro povrchové prostory. Je určen pro dezinfekci vody (bazény, studny) a pro mytí a dezinfekci omyvatelných povrchů a předmětů. Používá se pro dezinfekci a hygienické účely v domácnostech, zdravotnictví, zemědělství a potravinářském průmyslu. Je vhodný pro dezinfekci sanitárních zařízení, zařízení pro veřejné stravování, bazénů, lázní, kadeřnictví a podobně. </span;'>

Vlastnosti výrobku

FLORE SANITA je nažloutlá až zelená, mírně opalescentní kapalina. Zředí se studenou vodou, výsledné roztoky jsou čiré až mírné opalescentní.

Zpracování produktu

Pro čištění a dezinfekci podlah, nábytku a kuchyňského i hygienického náčiní. Použijte směs 1 litru FLORE SANITA na 9 litrů vody. Nejprve je třeba mechanicky odstranit těžkou kontaminaci. Hračky, předměty a povrchy, které jsou ve styku s potravinami, je třeba po 30 minutách umýt pitnou vodou. Nesmí se používat na kovových a smaltovaných površích, předmětech vyrobených z neželezných kovů a polyamidu, textilu, dřeva a kaučuku. Nebarevné objekty mohou ztratit barvu.

3. Likvidace forem a bakteriálních na stěnách, dřevě, dlaždicích atd.

Používá se nezředěný. Postižená místa jsou stříkána ze vzdálenosti 10 až 20 cm a ošetřené místo lze omýt vodou po 15 až 20 minutách nebo nechat činidlo uschnout. Před postřikem neodstraňujte formu, aby nedošlo k šíření nebezpečných spór. V případě silné kontaminace opakujte několikrát. Nepoužívejte na kovy. Kovové předměty musí být okamžitě opláchnuny vodou.  

4. Dezinfekce pitné vody ve studních, průtokových kanálech atd.

Vložte 20 ml FLORE SANITA na každých 1000 l pitné vody. Vodní plochu posypeme zředěnou FLORE SANITA (např. smíchanou v kbelíku nebo jiné vhodné plastové nádobě). Po 30 minutách je voda dezinfikována a účinná látka rozložena.

5. Dezinfekce a likvidace řas v bazénech

FLORE SANITA can be used as full season disinfection tool for the operation of swimming pools treated with chlorine-based agents. Initial dose: For first swimming pool initiation dose, use 160 ml for 3 m3 of water. First mix in 9 l of water (e.g. a bucket or another suitable plastic vessel) and then gradually pour into the swimming pool. Maintenance dose: For common disinfecting and maintenance of proper concentration of active chlorine in the swimming pool, use 80 ml of FLORE SANITA for 3 m3 of water. Shock dose: In case of algae occurrence; long-term hot weather; or increased use of the swimming pool, use a one-shot dose of 240 ml of FLORE SANITA for 3 m3 of water.

Balení, skladování

FLORE SANITA se dodává v PE plechovkách o objemu 25 až 50 litrů nebo v PE kanystrech o objemu 5 a 10 litrů, v PE lahvích 0,5 a 1 litr, případně v jiných předem dohodnutých baleních. Skladujte v uzavřených obalech v místech chráněných před přímými povětrnostními podmínkami. Nesmí být skladován na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Doporučená skladovací teplota je +5 až +25 °C. Krátkodobé vystavení vyšším teplotám, např. během přepravy, nemá vliv na funkce aplikace výrobku.

Dopravy

FLORE SANITA je přepravována v krytých dopravních prostředek v souladu s předpisy ADR/RID.

Záruční doba

Je-li produkt přepravován a skladován podle výše definovaných podmínek, je doba použití 12 měsíců ode dne výroby.

Poznámka

Údaje o vlastnostech výrobku a jeho zpracování byly obdrženy laboratorními měřicími a aplikačními testy. Tento technický list lze použít pro referenční účely, zpracování výrobku musí být přizpůsobeno zvláštním podmínkám

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 1 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení