Dezinfekce EcaCin 500ml Push pull

Kód: 8595584500036
1 hodnocení
141,57 Kč / KS 117 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
7.12.2022

EcaCin dezinfekce na povrchy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list: EcaCin

ECACIN je vysoce aktivní a velmi účinný dezinfekční prostředek. Ničí bakterie, viry, plísně a spory. Odstraňuje zápach. Vychází z patentované technologie ECA (Electro Chemical Activation). Jedná se o superoxidovaný pH neutrální roztok. Neselektuje rezistentní kmeny. Je bez barvy, není parfemován a neobsahuje saponát.

Využití:

Zdravotnictví, veterinární lékařství, farmacie a laboratorní komplement - povrchová dezinfekce (podlahy, povrchy, plochy), dezinfekce ovzduší, nástrojů (včetně předsterilizační přípravy), přístrojů, nádobí, prádla, dopravních prostředků.

Potravinářský, chladírenský, mrazírenský průmysl - povrchová dezinfekce, chladící zařízení, výrobní a zpracovatelské komplexy masa, mléka, vajec, zeleniny, ovoce a osiv.

Domácí i profesionální dezinfekce - stravovací komplexy, hotely, wellness centra, lázeňství, domácnosti - všechny omyvatelné plochy a podlahy, stěny prázdných bazénů a voda v bazénech, dezinfekce klimatizace, odstranění zápachu po domácích zvířatech.Více zde: https://www.express-color.cz/products/ecacin-dezinfekcni-prostredek-500-ml-push-pull/

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 0.54 kg