SATUR PLUS na koupelny, 500ml s rozprašovačem

Kód: 8594029050631
Neohodnoceno
44 Kč / KS 36,36 Kč bez DPH
Skladem (> 5 KS)
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Vysoce účinný specialista na odstraňování rzi a vodního kamene, je vhodným čističem na koupelny, umyvadla a baterie, červené barvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní list: Satur plus

Vysoce účinný specialista k odstraňování rzi a vodního kamene v rozprašovači. Vhodný čistič na koupelny, umyvadla a baterie.
Použití: Neředěný nechte 10 minut působit a opláchněte. Nepoužívejte na kov, smalt, mramor a poškozené povrchy. S červenou barvou a exotickou vůní.

Signální slovo:        VAROVÁNÍ

Standardní věty o nebezpečnosti: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Obsahuje kyselinu fosforečnou 75%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky proti vodnímu kameni
Hmotnost: 0.611 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení