WC závěs PRIX 40g komplet

Kód: 8595000911668
Neohodnoceno
20 Kč / KS 16,53 Kč bez DPH
Skladem (3 KS)
Můžeme doručit do:
28.6.2022

Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení s citrusovo-ovocnou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení .Omezuje tvorbu vodního kamene.

Signální slovo: Nebezpečí Standardní věty o nebezpečnosti  Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.Pokyny pro bezpečné zacházení Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla vodou a mýdlem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné brýle / ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah/obal v místě sběru nebezpečného odpadu.Doplňující informace Obsahuje Cineole. Může vyvolat alergickou reakci.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na toalety a wc
Hmotnost: 0.04 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení