WC VÁLEČEK závěs - komplet v sáčku 1ks

Kód: 5903314046908
Neohodnoceno
18 Kč / KS 14,88 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Čistí a desinfikuje WC mísy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně do WC. Kompletní balení  po 1 ks v sáčku  . Hygienická čistota, lesk a příjemná vůně, to jsou vlastnosti, které vám může tento výrobek nabídnout.

Signální slovo: Nebezpečí Standardní věty o nebezpečnosti  Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.Pokyny pro bezpečné zacházení Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla vodou a mýdlem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné brýle / ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah/obal v místě sběru nebezpečného odpadu.Doplňující informace Obsahuje Cineole. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na toalety a wc
Hmotnost: 0.04 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení